Aktivně-odpočinkový pobyt

Podrobné informace k pobytu

UbytováníVe dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokojů: sprchový masážní box s parní kabinou, kosmetický balíček, pantofle, župan, LCD-TV se satelitním příjmem, internetové připojení, telefon s přímou volbou, minibar, trezor. Celý hotel je nekuřácký.

V ceně balíčku   

 • Lahodná polopenze formou bufetu. Bohaté snídaně, luxusní večeře, nealko a láhev kvalitního vína u večeře
 • Barevné poradenství s Mgr. Grétou Sartori, CPC 
 • Cvičení s osobní trenérkou Barborou Kiovsky 
 • Kosmetické poradenství a krásné líčení s Mgr. Stanislavou Krajčiovou
 • Neomezený vstup do wellness a venkovní aktivity u hotelu
 • Masáž dle vlastního výběru
 • Plánovaný výlet na Pustevny tranzitem
  Jako dárek pro Vás dostanete vstupenku na Stezku Valaška ZDARMA, kde pro Vás bude nachystáno občerstvení, sklenička sektu a frgál… 
  Po návratu na hotel možno využít venkovní aktivity u hotelu nebo wellness hotelu.  

Harmonogram akce


1. DEN


Příchod v odpoledních hodinách, ubytování od 15 hodin a již můžete využívat hotelový wellness a využít služby masérky

Od 17:30 společná večeře 

Aperitiv – Sklenička sektu Bohemia-demi servírované menu – tříchodová hotelová polopenze, kde je předkrm a dezert daný a hlavní chod si vybíráte ze čtyř hlavních jídel.

2. DEN


Snídaně od 7:00 do 10:00 formou bohatého bufetu

Barevné poradenství, psychologie barev s Mgr. Grétou SartoriCPC od 9,30 do 11,00 hod. Zkušená výtvarnice a arte terapeutka nabídne vhled do barevného poradenství, vysvětlí, jak barvy ovlivňují náš život a jak prostřednictvím barevného jídla, oblečení a kreativních aktivit můžeme pozitivně ovlivnit své zdraví. Součástí prezentace jsou praktické ukázky a návody. 

Občerstvení při semináři
V místnosti standardně kávový automat s několika druhy káv, čokolády, jejich kombinací a 8 druhů prémiových čajů. Neomezená konzumace teplých nápojů na osobu. Plus džbány s vodou a citronem, cena dle spotřeby. K zakousnutí bude přichystána ovocná mísa a něco sladkého.

Cvičení s osobní trenérkou Barborou Kiovsky, od 11,00 do 12,30 hod.
Barča Vás naučí cvičení zaměřené na posílení zad, která jsou v dnešní době extrémně zatěžována, a k tomu přidá zajímavé cviky na problémové partie. „Na procházce krásnou přírodou si popovídáme o zdravé výživě, cvičení, dietách a o všem co Vás bude zajímat v této oblasti.”

Oběd
Polévka, dezert bude jednotný a hlavní chod si budete vybírat ze 2 druhů. U oběda budou na stolech k dispozici džbány s vodou a citronem.

Výlet na Pustevny 
Společně se vydáme prohlédnout si krásy Beskyd ze Stezky Valaška, na kterou od nás získáte vstup ZDARMA i s občerstvením.
Po návratu na hotel je možno využít venkovní aktivity u hotelu nebo wellness hotelu.  

Večeře servírované menu
Tříchodová hotelová polopenze, kde je předkrm a dezert daný a hlavní chod si vybíráte ze čtyř hlavních jídel. Vše v ceně balíčku. U večeře na stolech k dispozici džbány s vodou a citronem. Na večerní posezení‚ možnost využít prostor kavárny u restaurace.
V průběhu pobytu bude pro účastníce zajištěna 30 minutová masáž.

3. DEN


Snídaně 7,00 – 10,00 hod. formou bohatého bufetu

Individuální líčení a péče o pleť s Mgr. Stanislavou Krajčiovou, od 09,30 hod.
Stania Vám pomůže pozvednout Vaši přirozenou krásu a zakrýt nedostatky. Naučí Vás pečovat o Váš typ pleti, prozradí Vám jednoduché triky, díky kterým si budete připadat krásná a domů budete odjíždět nejen krásně nalíčená, ale také plná pozitivní energie, odpočinutá a motivovaná k další práci.
Rozloučení a odjezd domů

Odpočinkovým pobytem Vás provedou


Mgr. Stanislava Krajčiová
Lifestyle coach

Po skončení vysoké školy a přestěhování se do Ostravy jsem  absolvovala několik kurzů v pražském Make-up institute, využila jsem svou vášeň pro módu, kosmetiku a zdravý životní styl, a začala jsem působit jako profesionální vizážistka pro české a zahraniční fotografy. Zároveň lidem co by lifestyle coach radím, jak se oblékat, jak změnit svůj životní styl, jak o sebe pečovat, aby se cítili i vypadali skvěle. 

Jsem hrdá a velmi vděčná, že se mi díky mé práci a spokojeným zákazníkům podařilo vybudovat pozici, kdy si mě vyhledávají velké a známé společnosti ke spolupráci. 


Barbora Kiovsky
Osobní trenérka

Již 8.rokem spolupracuji se ženami jako osobní trenérka v dámském fitness centru. Mým ideálem je starořecká Kalokagathia, která ztělesňuje harmonii těla a duše. Věřím v komplexnost, a proto se také tělem zabývám jako celkem, nejen jeho částmi.
Na pobytu bude Barča ukazovat cvičení zaměřené na posílení zad, které jsou u zdravotních sester velmi zatěžovány, a k tomu přidá zajímavé cviky na problémové partie.

Po cvičení vám Barča ráda zodpoví veškeré otázky o zdravé výživě, cvičení, dietách a o všem, co vás bude zajímat v této oblasti.

Mgr. Greta Sartori, CPC
Výtvarnice, arteterapeutka, koučka osobního rozvoje, lektorka

Během pobytu vám nabídnu vhled do barevného poradenství. Nejde o módu, přesto moje práce souvisí s oblékáním a životním stylem. Zajímá mne, jak barvy působí na psychiku a zdraví a s tím, co jíme, jakými barvami se obklopujeme. V průběhu let jsem se setkala s vážnými zdravotními problémy, zejména po úrazu na lyžích v roce 2004. Ty mne postupně přivedly k sebe léčení prostřednictvím intuitivní kresby a pochopením souvislostí mezi barvami a čísly, energetickými centry těla a jednotlivými prvky v přírodě.

Absolvovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a řadu let jsem působila jako výtvarný pedagog na gymnáziu. Více než dvacet let se věnuji volné tvorbě. (kresba, malba, textilní grafika, tavené sklo) Životní zkušenosti mne po letech přivedly částečně zpět k pedagogické práci. Více informací o mně najdete na stránce www.gretasartori.cz

Důležité informace k pobytu


Prosím závaznou objednávku pošlete nejpozději do 31. 7. 2021 na e-mailovou adresu stanislava@krajciova.cz. Potvrzení o přijetí přihlášky zašleme na Vámi uvedený e-mail do 24 hodin od obdržení objednávky.
Společně s potvrzením obdržíte veškeré upřesňující informace týkající se kurzu a pobytu, a rovněž Vám zašleme podklady k platbě, včetně příjmového dokladu.

V závazné přihlášce uveďte

 • jméno a příjmení
 • datum narození
 • bydliště (ulice, PSČ, město)
 • termín pobytu
 • kontaktní údaje (telefon a e-mail)
 • poznámka (speciální požadavky / dieta, zdravotní omezení)
 • souhlas se zpracováním osobních údajů

Termíny pobytu každý je určen pro skupinu nejméně 10 osob
24. – 26. 8. 2021, 30. 8. -1. 9. 2021, 1. 9. – 3. 9. 2021, 13. 9. – 15. 9. 2021

Platební podmínky
30 dnů před pobytem je potřeba zaplatit 50 % zálohy (3.495 Kč) z celkové částky na účet 298782200/0300. Do poznámky platby prosím uveďte jméno
a příjmení. O přijetí platby Vás budeme obratem informovat.

STORNO PODMÍNKY VZTAHUJÍCÍ SE NA ZRUŠENÍ REZERVACE
Organizátor akce se zavazuje neúčtovat storno poplatky v případě zrušení rezervace do 14 dnů před ohlášeným příjezdem. Po tomto termínu bude účtován poplatek ve výši zaplacené zálohy.

Cena za pobyt
Speciální cena pro Vás – na jednu osobu  6.990 Kč

Kontakt na zodpovědnou osobu
Mgr. Stanislava Krajčiová, tel.: 773 774 570, e-mail: stanislava@krajciova.cz

Autor a garant projektu

Mgr. Stanislava Krajčiová
Studio Stania beauty

Plzeňská 2621/2
700 30 Ostrava-Zábřeh
IČO 07773129

E-mail stanislava@krajciova.cz
Telefon +420  773  774  570


Nezávazná objednávka

Napište Vaše kontaktní informace, vyberte termín, o který máte zájem a uveďte počet osob (včetně Vás). Obratem Vás informuji, zda je tento termín pro daný počet osob volný, popřípadě doladíme podrobnosti a teprve poté společně vytvoříme závaznou objednávku 🙂

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.
Máte dotaz? Zeptejte se. Nebo chcete, abych Vás kontaktovala telefonicky? Napište mi Váš telefon a čas, kdy Vám mám zavolat.