Mgr. Stanislava Krajčiová, lifestyle coach 

Krása, zdraví a péče jsou můj životní styl. 

Líčení, péče o tělo a pleť pro mě nikdy nebyla práce, ale koníček. Už na střední škole jsem začala líčit nejen sebe, ale i své spolužačky a kamarádky a vždy byly moc spokojené. Plynule na to navázalo působení ve fotomodelingu v různých časopisech a projektech, kde je líčení a péče o vzhled samozřejmostí. Mně ale víc než stání před objektivem zajímal svět štětců, krémů a líčidel. Žila jsem způsobem, který zahrnoval zdravou stravu, péči o tělo i o duši a chtěla jsem své poznatky předávat dalším lidem. 

Po skončení vysoké školy a přestěhování se do Ostravy jsem absolvovala několik kurzů v pražském Make pu institute, využila jsem svou vášeň pro módu, kosmetiku a zdravý životní styl, a začala jsem působit jako profesionální vizážistka pro české a zahraniční fotografy. Zároveň lidem, co by lifestyle coach radím, jak se oblékat, jak změnit svůj životní styl, jak o sebe pečovat, aby se cítili i vypadali skvěle. 

Mimo práci make-up artistky a hair stylistky jsem se začala věnovat také kosmetickému poradenství, energetickým masážím s českým krystalem a péči o pleť. Postupně se tak moje práce rozšířila na starost o celkové zdraví a krásu mých klientů. Pochopila jsem, že pleť je pouze odrazem našeho vnitřního nastavení a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Díky tomu jsem se dostala k firmě Duolife, kde jsem našla přesně to, co jsem pro sebe i své klienty hledala, protože nabízí očistu pro jejich tělo i pleť, a zároveň skvělý make-up. Moje práce mě každý den naplňuje a baví a jsem šťastná, že mohu svým klientům dělat průvodkyni na cestě ke zdraví. 

To byl také impuls k vytvoření projektu „Odpočinkovo-zážitkový pobyt“. Když jsem viděla, jak unavené, vystresované a vyhořelé jsou během poslední doby mé klientky nejen z řad zdravotních sester a lékařek, ale také jiných zaměstnaných žen,  požádala jsem o spolupráci další dvě inspirativní osobnosti, abychom mohly ženám nabídnout třídenní relax. V průběhu těchto dnů je budeme rozmazlovat a učit, jak pečovat o své tělo i duši v takto náročných časech. Psychohygiena je pro nás ženy zcela zásadní, jelikož máme na svých bedrech vedle pracovních povinností i starost o děti a domácnost a na sebe nám zbývá jen malý nebo žádný prostor. Tento pobyt je jakýmsi poděkováním za úžasnou práci především sestrám a lékařkám, ale také všem ostatním ženám za jejich péči a obětavost. 

V budoucnu bych se chtěla kromě lifestyle couchingu věnovat práci rodinného mediátora, jelikož toto téma mě zajímalo již na vysoké škole. Jako nezávislá, speciálně vyškolená osoba, tzv. mediátor, bych pomáhala v rodinných sporech, sama nehodnotila, nenavrhovala řešení, ale spolu s klienty jsme hledali novou cestu, pomáhala jim obnovit vzájemnou komunikaci a byla jejich prostředníkem ke smírnému, konsensuálnímu řešení sporných otázek.

Jsem hrdá a velmi vděčná za to, že se mi díky mé práci a spokojeným zákazníkům podařilo vybudovat pozici, pro kterou si mne vyhledávají velké a známé společnosti ke spolupráci. 

Naplňuje mne pomáhat druhým, dávat jim to nejlepší ze sebe. Nabízím svůj kontakt a věřím, že najdeme způsob, jak i Váš život společně uděláme krásnější.

Vaše Stania